UAB "Jotvainis"

Apie mus

 

 

UAB „Jotvainis” – transporto paslaugų bei prekybos sunkvežimių dalimis įmonė, vykdanti veiklą jau beveik 30 metų.

UAB „Jotvainis” specializuojasi negabaritinių ir sunkiasvorių krovinių gabenime tiek Lietuvoje, tiek užsienyje. Įmonės transporto parkas 17 MAN vilkikų, apie 40 įprastinių ir specialios paskirties puspriekabių (įprastinės 13,6 m. ilgio platformos, specialios pailgintos, pažemintos puspriekabės). Taip pat pasirūpiname leidimais, reikalingais negabaritinių ir sunkiasvorių krovinių gabenimui Lietuvoje ir užsienio šalyse. Parenkame saugiausią maršrutą ir organizuojame specialią palydą.

UAB „Jotvainis” – prekybos krovinio transporto dalimis įmonė, investuojanti į savo klientų ir partnerių gerovę, taikanti aukštus standartus renkantis detalių gamintojus. Specializuojamės, konsultuojame važiuoklės, orinės ir linginėspakabų detalių klausimais. Siūlome geriausią lingių, puslingių, linginio metalo, apkabų (sąvaržų), oro pagalvių, įvorių asortimentą.

Ilgametė patirtis krovinių gabenime ir prekyboje krovininio transporto dalimis lėmė profesionalaus ir patikimo partnerio reputaciją, subūrė didelį partnerių ir klientų ratą, vertinantį ilgalaikį ir sąžiningą bendradarbiavimą.

  Profesionalių darbuotojų komanda

  Įmonės vadovybė skatina darbuotojų tobulėjimą, darbuotojai siunčiami į tobulinimosi kursus, seminarus.

  Specializacija

  Įmonė specializuojasi sunkiasvorių ir negabaritinių krovinių gabenime bei krovininio transporto dalių prekyboje:važiuoklei, orinei ir linginei pakaboms.

  Rasite šiuo adresu

  Savanorių pr. 271, LT 50131 Kaunas

  Įmonės pav.

  UAB „Jotvainis”

  Įm. kodas

  232126450

  PVM mokėtojo kodas

  LT321264515

  Telefonas

  8 37 331122

  lt_LTLithuanian